Penis Büyütücü Pompalar | Cinsel Sağlık Ürünleri

Sulu Penis Pompası – Koruma Çantası Hediyeli

Ürün Kodu: 429

Su ile çalışan yeni nesil bir penis pompasıdır. Kaliteli malzemeden üretilmiş olup cilt için güvenlidir.

Sulu Penis Pompası Nasıl Çalışır?

  • Yüksek kaliteli Polikarbonat, cilt güvenli kauçuk ve paslanmaz çelik malzemelerden yapılmıştır.
  • Banyoda, duşta veya banyo-duş haricide kullanılır,
  • Tek elle birkaç saniyede kullanmaya başlayabilirsiniz,

Günde 1 kere 15 dakikalık bir kullanım yeterlidir. Küvet yada duş şartı yoktur. Önemli olan, uç kısmından su çıkışı olacağı için, o kısmı lavaboya yönlendirmenizdir.

Ürün Özellikleri:

Sulu penis pompası özellikle yaz aylarında duş alma sıklığınız arttığı için kullanımı bu yönüyle çok daha pratik bir üründür. Herhangi bir tetik mekanizmasına ihtiyaç duymadan sadece suyun gücü ile vakum oluşturur. Bu sayede gerek kullanımı gerekse saklaması çok kolaydır. Bu modelde duş askı aparatı vardır. Bu sayede uygulama esnasında pompayı elinizle tutmanıza gerek kalmaz.

Nasıl Kullanılır:

Kullanımı oldukça kolaydır. İlk önce ürünün valf kısmını elinizle tutarak içerisine ağzına kadar su dolduruyorsunuz. Sonra pompanın üzerindeki cetvel size doğru bakacak şekilde penisinizi içine alacak şekilde yerleştirip kasıklarınıza baskı yapacak şekilde bastırınız. İçerideki su dışarı çıkacaktır ve bu sayede içeride vakum oluşacaktır. Bastırma işlemini 1-2 kez daha yaparak penisiniz acımayacak seviyede vakum seviyesini ayarlayınız ve 5 dakika bu şekilde bekleyiniz. Sonra basınç kontrol valfine basarak içeride vakumu boşaltıp penisinizi güvenle  çıkartınız. Bu şekilde 1 dakika dinlendikten sonra aynı işlemi tekrar uygulayanız. Günde maksimum 15 dakika olmak üzere aynı işlemi tekrar uygulayınız.

!!! Lütfen Dikkat !!!
Satışını yaptığımız ürünlerin tamamı faturalı olarak alınmaktadır ve faturalı olarak satılmaktadır.
3hediye