Shop

LCD Göstergeli Şarjlı Penis Pompası

USB şarjlı, vakum şiddeti ayarlanabilir, elektronik valfli, otomatik penis geliştirici vakum pompasıdır. USB girişi sayesinde ister cep telefon şarjınız ile, ister direk bilgisayardan şarj edilebilirsiniz.

 

 799,00

Tabancalı Göstergeli Penis Pompası

Tabancalı yeni nesil bir  penis pompasıdır. Kaliteli malzemeden üretilmiş olup cilt için güvenlidir.

 419,00

Full Otomatik USB Şarjlı Penis Pompası

USB şarjlı, vakum şiddeti ayarlanabilir, elektronik valfli, otomatik penis geliştirici vakum pompasıdır. USB girişi sayesinde ister cep telefon şarjınız ile, ister direk bilgisayardan şarj edilebilirsiniz.

 399,00

28 cm Tabanca Mekanizmalı Çift Başlıklı Penis Pompası

Özel tasarlanmış silikon emici diyafram sayesinde güçlü vakum yapabilme özelliğine sahip kullanımı son derece kolay penis  vakum pompasıdır. Tabanca Mekanizmalı Penis Pompasını diğerlerinden ayıran bir diğer özelliği ise çift başlığa sahip olmasıdır. Yani paket içerisinde hem silikon başlık hemde vajina başlık bulunmaktadır. Vajina başlık sayesinde mastürbatör olarak da kullanılabilmektedir.

 349,00

Analog Göstergeli Vajinalı Çift Başlıklı Penis Pompası

Özel tasarlanmış silikon emici diyafram sayesinde güçlü vakum yapabilme özelliğine sahip ve basınç ölçüm göstergesi sayesinde kullanımı son derece kolay vakum pompasıdır. Analog Göstergeli penis pompasını diğerlerinden ayıran bir diğer özelliği ise çift başlığa sahip olmasıdır. Yani paket içerisinde hem silikon başlık hemde vajina başlık bulunmaktadır. Vajina başlık sayesinde mastürbatör olarak da kullanılabilmektedir. Gösterge özelliğininin olması her uygulamada aynı vakum seviyesini uygulamanız açısından büyük kolaylık sağlamaktadır.

 299,00

Mekanizmalı Vajinalı Çift Başlıklı Penis Pompası

Özel tasarlanmış silikon emici diyafram sayesinde güçlü vakum yapabilme özelliğine sahip kullanımı son derece kolay penis  vakum pompasıdır. Mekanizmalı Penis Pompasını diğerlerinden ayıran bir diğer özelliği ise çift başlığa sahip olmasıdır. Yani paket içerisinde hem silikon başlık hemde vajina başlık bulunmaktadır. Vajina başlık sayesinde mastürbatör olarak da kullanılabilmektedir.

 189,00

Power XL Penis Pompası

Power XL özel tasarlanmış silikon emici diyafram sayesinde güçlü vakum yapabilme özelliğine sahip kullanımı son derece kolay penis  vakum pompasıdır.

 179,00

Penis Pump Penis Pompası

Penis Pump Penis Pompası kalite standartlarına uyularak üretilmiş oldukça kaliteli bir pompadır. Günde en fazla 1 kere ve 15 dakika uygulanmalıdır.

 169,00

Siyah Kauçuk Başlıklı Penis Vakum Pompası

Siyah kavçuk başlıklı penis pompasıdır. Aynı zamanda kayganlaştırıcı jel kutu içerisinde mevcuttur.

 149,00