Penis Büyütücü Pompalar | Cinsel Sağlık Ürünleri

Bathmate Hercules Penis Pompası – Hediyeli

Bathmate Hydromax su ile çalışan yeni nesil bir penis pompasıdır. Kaliteli malzemeden üretilmiş olup cilt için güvenlidir. Hercules modeli Bathmate’in ilk çıkardığı modeldir ve fiyatıda bu yüzden diğer modellere göre daha uygundur.


Bathmate-Hydromax Nasıl Çalışır?

  • Bathmate Hydromax İngiltere’den ithaldir ve yüksek kaliteli Polikarbonat, cilt güvenli kauçuk ve paslanmaz çelik malzemelerden yapılmıştır.
  • Patentli ”HYDRO” teknolojisini kullanır,
  • Banyoda, duşta veya banyo-duş haricide kullanılır,
  • Tek elle birkaç saniyede kullanmaya başlayabilirsiniz,

Günde 1 kere 15 dakikalık bir kullanım yeterlidir. Küvet yada duş şartı yoktur. Önemli olan, uç kısmından su çıkışı olacağı için, o kısmı lavaboya yönlendirmenizdir.

Ürün Özellikleri:

Bathmate Hercules modeli, Bathmate firmasının ilk çıkarttığı üründür. Penis pompasını ilk kez kullanacaklar için idealdir. Fiyatının daha ekonomik olması nedeniyle halen daha en çok tercih edilen modeldir. Penisinizin ereksiyon halindeki boyu 17cm’den küçükse Hercules Modelini sizin için uygundur.

Nasıl Kullanılır:

Kullanımı oldukça kolaydır. İlk önce ürünün valf kısmını elinizle tutarak içerisine ağzına kadar su dolduruyorsunuz. Sonra pompanın üzerindeki cetvel size doğru bakacak şekilde penisinizi içine alacak şekilde yerleştirip kasıklarınıza baskı yapacak şekilde bastırınız. İçerideki su dışarı çıkacaktır ve bu sayede içeride vakum oluşacaktır. Bastırma işlemini 1-2 kez daha yaparak penisiniz acımayacak seviyede vakum seviyesini ayarlayınız ve 5 dakika bu şekilde bekleyiniz. Sonra basınç kontrol valfine basarak içeride vakumu boşaltıp penisinizi güvenle  çıkartınız. Bu şekilde 1 dakika dinlendikten sonra aynı işlemi tekrar uygulayanız. Günde maksimum 15 dakika olmak üzere aynı işlemi tekrar uygulayınız.

!!! Lütfen Dikkat !!!
Satışını yaptığımız ürünlerin tamamı faturalı olarak alınmaktadır ve faturalı olarak satılmaktadır.

3hediye